Kategoriler

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama

Mevsim ne olursa olsun halılarınızı, koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Aktepe Halı Yıkama ile iletişime geçiniz. Site vasıtasıyla, firma yetkililerine kolayca ulaşabilecek ve hizmet taleplerinizi iletme fırsatı bulabileceksiniz.

BATIKENT  Halı Yıkama firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdüren firma, her biri birbirinden deneyimli personellere sahiptir. Halı Yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, overlok yapımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firma, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda bu firmadan yardım alabilirsiniz.

BATIKENT Halı Yıkama firmasını daha yakından tanımak adına, siz de hemen yildizhaliyikama.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Site ile birlikte, firma tarafınca sunulan tüm hizmetleri, kapsamlıca inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

BATIKENT  Halı Yıkama firmasında halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır. Özenle yıkanan halılarınız, özel sıkma makinelerinde sıkılarak hızlı bir şekilde kurutmaya alınır. Sıkılan halılar daha kısa sürede kurur. Halı yıkama sonrası, ambalajlanan halılar, tam olarak kurutulur. Halıların sevki için yapılan ambalajlar teslimat sonrası çıkarılmalıdır.

Ankara’nın bir çok ilçesine de ayrı ayrı hizmet verme kapasitesine sahip olan ilke Halı Yıkama Fabrikası ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

batıkent  Halı Yıkama yetkililerine ulaşmak adına, bizi arayınız.

Hızlı Teslimat

UYGUN FİYAT

ÜCRETSİZ SERVİS

7 / 24 HİZMET

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

UYGUN FİYAT

X
Whatsapp
Telefon