Keçiören Halı Yıkama

Hisar mah.Mareşal Fevzi Çakmak cad. No:51/B

Keçiören Halı Yıkama



Ankara Halı Yıkama sektöründe öncü kuruluş KEÇİÖREN  Halı Yıkama Fabrikası  Keçiören Halı Yıkama Şubesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Ankara' da kaliteli halı yıkama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi üzerine   Keçiören Halı Yıkama Şubesini faaliyete geçirmiştir. 



Keçiören Halı Yıkama Önerisi



Amacına yönelik olmayan ve yeterli emiş gücüne sahip olmayan makinelerle ve doğru bir yıkama veya kurutma işlemi yapmak neredeyse imkansızdır. Profeyonel olmayan ekip  ve yıkama işlemleri size ve halılarınıza zarar verebilir.  



Bu nedenle yılda en az 1 defa Keçiören Halı Yıkama profesyonel halı yıkama hizmeti alınmasını tavsiye ediyoruz. 



ARAYIN HALILARINIZI YIKAYALIM



 * KEÇİÖREN HALI YIKAMA ...




  • Son teknolojiye sahip halı yıkama makinelerimiz ile doğal şampuanlar kullanarak halılarınızın rengine ve dokusuna zarar vermeden hijyenik olarak temizlik sunuyoruz. 

  • Gönül rahatlığıyla kullanacağınız halılarınız antibakteriyel sistem ile yıkanır.

  • Diğer halılardan ayrı olarak birer birer yıkama işlemi yapılır. 

  • Ankara keçiören bölgesinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veren bir  şirketiz. uzun yıllardan bu yana profesyonel bir şekilde rekabetçi fiyatlar ile ticari ve konut müşterilerimize temizlik hizmeti vermekteyiz. Tam donanımlı kadromuz ve son sistem temizleme makinelerimizle, yerinde koltuk temizliği olmak üzere ücretsiz olarak eviniz yada iş yerinizden halı ve diğer temizlenebilir eşyalarnızı alıp temizledikten sonra teslim ediyoruz. Rekabetçi fiyatlarımız için lütfen arayın.


sosyal

Ad Soyad *
E-Posta *
Adres
Talebiniz
Mesaj *
Hızlı Teslimat

UYGUN FİYAT

ÜCRETSİZ SERVİS

7 / 24 HİZMET

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

UYGUN FİYAT

X
Whatsapp
Telefon