Keçiören Yorgan Yıkama

Keçiören Yorgan Yıkama

Keçiören Yorgan Yıkama sizin ve sevdiklerinizin yanında sizlerle elele.Özellikle hijyen bir ortamda yıkanması kaçınılmazdır.Battaniye ve yorganlarınız özel temizlik makineleri ile yıkanmaktadır. Battaniye ve yorgan türlerine kullandığımız temizleme şampuanları sadece yorgan ve battaniyeler içindir. Yorganlar yıkandıktan sonra Keçiören Yorgan Yıkama fabrikamızda bulunan kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslim edilmektedir.Keçiören Yorgan Yıkama firmamızı aramadan yorganlarınızı yıkatmaya karar vermeyin. Keçiören Yorgan Yıkama olarak yorgan yıkama, halı yıkamadan daha önceli titizlik isteyen bir iştir sloganıyla hizmet vermekteyiz. Ankara yorgan yıkama siz bayanların yanında yer almaktadır. Ankara halı yıkama firmamızın en iyi özelliği müşteri odaklı çalışmasıdır.Keçiören Yorgan Yıkama firmamız yorgan ve battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması adına yumuşatıcıda uygulanmaktadır.

Yorgan Yıkama 
 yorganlarınız kirlendimi artık düşünmeyin biz sizin yerinize profosyonel olarak yıkıyoruz hijyenik şampuanlarla yorganlarınız tertemiz size ulaşıyor. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kulanılmaktadır. fabrikamızda son sistem makinalarda el değmeden yorganlarınızı kullanıma sunuyoruz sizde farkı bizimle yaşayın.

Ankara Yorgan Yıkama

yorganlarınızın yıkanması önemli bir işlemdir özellikle tek tek yıkanması gerekir bazı firmalar makinaların içine tüm yorganları koyar ve öle yıkar bu kesinlikle hijyenik bir yıkama deyildir.bizim yıkama sistemiz ise bu şekildedir Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere tek tek konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkama işlemi biten yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.
Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar. sizde farkı bizimle yaşamak isterseniz bir telefon kadar yakınınzdayız üstelik ankaranın her semtine ücretsiz servisimiz vardır

-         yorgan yıkama' da Güler yüz ve müşteri memnuniyeti
-         yorgan yıkama' da Ankara’nın her yerine ücretsiz servis
-         yorgan yıkama' da Memnun olmadığınız takdirde ücret iade garantisi
-         yorgan yıkama' da Oto yıkama değil fabrikada yıkama garantisi

Keçiören Yorgan Yıkama
Hızlı Teslimat

UYGUN FİYAT

ÜCRETSİZ SERVİS

7 / 24 HİZMET

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

UYGUN FİYAT

X
Whatsapp
Telefon